LKMA logoLKMA

Registracija

Registracija į 2020 m. pavasario semestro kursus vyksta iki sausio vidurio arba kol bus laisvų vietų.

Labai prašome į paskaitas ateiti tik prieš tai užsiregistravus. Jūsų registracija galioja tik tada, jei gavote patvirtinimą el. paštu. Atsakymą apie savo registraciją gausite iki vasario 1 d.

Registruodamiesi įsipareigojate be rimtos priežasties nepraleisti daugiau nei 10 proc. paskaitų. Prieš registruodamiesi į du ar daugiau kursų, gerai pagalvokite, ar tikrai turėsite galimybę kiekvieną savaitę jiems skirti savo laiko. Užsiregistruodami ir vėliau nelankydami paskaitų užkirsite kelią studijuoti kitiems.

Nelankiusieji į kitus kursus neberegistruojami arba prašomi sumokėti kursų kainą.

Paskaitos vyksta Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8, Vilnius.

Paskaitos nemokamos, tačiau dalyviai pagal savo galimybes yra prašomi palikti auką.

2020 m. pavasario semestre vyks tokios paskaitos:

Krikščionybės pagrindai. Pirmadieniais, sausio 20 d. – gegužės 4 d., 18 val.,  LKMA auloje. Įvairūs dėstytojai. Registracija į šį kursą čia

Knygų klubas. Idealai ir idealistaiTrečią mėnesio antradienį: spalio 15 d., lapkričio 19 d., gruodžio 17 d., sausio 21 d., vasario 18 d., kovo 17 d., balandžio 21 d., 18.30, LKMA mažoji auditorija. Dėstyt. dr. G. Gailiūtė-Bernotienė. Registracija į šį kursą čia

Liturgika. Trečiadieniais, sausio 22 d. – balandžio 1 d., LKMA Aula. Dėstyt. kun. Eitvydas Merkys. Registracija į šį kursą čia.

Atidusis skaitymas. Evangelija pagal Matą. Ketvirtadieniais, sausio 23 d. – kovo 26 d., 18 val., LKMA Mažoji auditorija. Dėstyt. dr. ses. Rima Malickaitė CC. Registracija į šį kursą čia.

Katalikiškoji apologetika. Šeštadienis, sausio 25 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. dr. Benas Ulevičius. Registracija į šį kursą čia.

Sveikatos apsauga ir streso prevencija nuo žmogaus prasidėjimo. Šeštadienis, kovo 7 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. prof. Danielius Serapinas. Registracija į šį kursą pasibaigusi.

Bažnyčia šv. Pauliaus laiškuose. Šeštadienis, kovo 21 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. ses. Benedikta Rollin RA. Registracija į šį kursą čia.

Dekalogas: ribos ir / ar asmens laisvė?. Šeštadienis, balandžio 18 d., 13.00–18.00, LKMA Aula. Dėstyt. dr. Ingrida Gudauskienė. Registracija į šį kursą pasibaigusi.

Dvasinės pratybos „Eik į savo kambarėlį“. Spalio 9 d. – 2020 m. gegužė, trečiadieniais, 18.00, LKMA Mažoji auditorija. Veda ses. Rima Malickaitė CC (registracija pasibaigusi)

 * * *

Iškilus klausimams rašykite el. paštu akademija@lkma.lt arba skambinkite tel. 8 683 39 868.

aukštyn