LKMA logoLKMA

Vienuolių dvasingumas

Pirmadieniais, lapkričio 6 d. – gruodžio 11 d., 18.30, dėstyt. Agnė Ivaškevičiūtė Belevičienė, br. Jokūbas Marija Goštautas OP, br. Juozapas Marija Žukauskas OFM, kun. Mindaugas Malinauskas SJ, kun. Vidas Labanauskas OCD, nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoomą.

Šešių paskaitų cikle aptarsime Dykumos tėvų, benediktinų, pranciškonų, dominikonų, jėzuitų ir karmelitų dvasingumo savitumus. Daugiausia dėmesio skirsime konkretiems per ilgą bendruomenių praktiką vienuolių išlavintiems būdams ir priemonėms dvasingumui ugdyti ir santykiui su Dievu stiprinti.

11 06. Dykumos tėvai

11 13. Benediktinai

11 20. Dominikonai 

11 27. Pranciškonai 

12 04. Jėzuitai 

12 11. Karmelitai 

Registracija į kursą privalomaRegistracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 30 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Registracijos anketa čia. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Registracijos anketa čia.

Papildoma informacija: Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

aukštyn