LKMA logoLKMA

Kūno teologija

Trečiadieniais, sausio 20 d. – vasario 24 d., 18.30 val., nuotoliniu būdu prisijungiant internetu per Zoom programą.

Dėstytojas kun. dr. Žydrūnas Kulpys

Krikščioniškasis tikėjimas yra įkūnytas tikėjimas. Per Kristaus Įsikūnijimą žmogaus kūnas yra įtraukiamas į dieviško ir žmogiško susitikimą. Būtent apie tai kalba šventojo popiežiaus Jono Pauliaus II išplėtota kūno teologija. Ji ieško tikėjimo diktuojamų atsakymų į kūno prasmės klausimus. Šis kursas skirtas visiems, kas nori gilintis į žmogaus kūno kilmės, prasmės ir jo galutinės paskirties klausimus. Biblijos kontekste kalbėsime apie žmogaus vertę, lytiškumą, asmenų bendrystę, meilę ir jos raišką santuokoje ir šalia jos, kaip tai pateikia Jonas Paulius II kūno teologijoje.

Kun. dr. Žydrūnas Kulpys – diecezinis kunigas, teologijos daktaras, Liudvinavo parapijos klebonas. 

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį. Registracijos patvirtinimą gausite el. pašto adresu, kurį būtina nurodyti anketoje. Registracijos mokestis – 15 eurų (galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę) arba, karantinui pasibaigus, susimokėti Lietuvių katalikų mokslo akademijoje). Registracijos anketa čia. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas.

 

aukštyn