LKMA logoLKMA

Bažnyčios slėpinys – Dievas, gyvenantis mumyse

Ketvirtadieniaiskovo 17 d. – balandžio 28 d., 18.30. Nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą. 

Dėstytojas dr. Benas Ulevičius

Šiandien, kintančių aktualijų, siūbuojančių pasaulėžiūrų ir ideologinių grumtynių sūkuryje kaip niekad svarbu pažinti Bažnyčios slėpinio gelmę. Kas yra Bažnyčia? Kas daro ją unikalią ir ypatingą? Kuo ji skiriasi nuo partijų, ideologijų, tautų ir pasaulio projektų? O gal yra kuo nors į juos panaši? Kurso metu pažvelgsime į Bažnyčios savastį, jos iš Kristaus plaukiančią eucharistinę prigimtį, pašaukimą ir vaidmenį pasaulyje, mėginsime geriau suprasti jos uždavinius ir jai kylančias grėsmes. Kartu kelsime klausimą: kas man yra Bažnyčia, kaip patiriu jos tikrovę savo gyvenime, kaip galiu augti Bažnyčioje ir kartu su ja?

Dr. Benas Ulevičius  – teologijos mokslų daktaras, Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto dekanas, Religijos studijų katedros docentas.

Registracija į kursą privalomaRegistracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Registracijos anketa čia. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

aukštyn