LKMA logoLKMA

2020 m. pavasario semestro kursai

Mažoji akademija, įsikūrusi po Lietuvių katalikų mokslo akademijos stogu, kviečia studijuoti visus, norinčius susiformuoti savarankišką, rimtai argumentuotą požiūrį į Dievą ir tikėjimą, įgyti ir tobulinti žinias apie krikščionybę ir krikščionio gyvenimą.

Pavasario semestras prasideda 2020 m. sausio mėnesį.

Labai prašome į paskaitas ateiti tik prieš tai užsiregistravus. Jūsų registracija galioja tik tada, jei gavote patvirtinimą el. paštu. Atsakymą apie savo registraciją gausite iki vasario 1 d.

Registracija į 2020 m. pavasario semestro kursus vyksta iki sausio vidurio arba kol yra laisvų vietų. Registracija į kursus čia.

Registruodamiesi įsipareigojate be rimtos priežasties nepraleisti daugiau nei 10 proc. paskaitų. Prieš registruodamiesi į du ar daugiau kursų, gerai pagalvokite, ar tikrai turėsite galimybę kiekvieną savaitę jiems skirti savo laiko. Užsiregistruodami ir vėliau nelankydami paskaitų užkirsite kelią studijuoti kitiems. Klausytojai, užsiregistravę ir nelankę paskaitų, kitais metais gali būti neregistruojami arba paprašyti susimokėti visą kursų kainą.

Paskaitos vyksta Lietuvių katalikų mokslo akademijos Auloje arba šalia esančioje Mažojoje auditorijoje, Pilies g. 8, Vilnius.

Paskaitos yra nemokamos, tačiau dalyviai pagal savo galimybes yra prašomi palikti auką.

Norėdami susipažinti su būsimo kurso aprašymu, spauskite kurso pavadinimą „Užsiėmimų tvarkaraštyje“ žemiau. Registracijos anketas rasite prie kurso aprašymo arba skyrelyje „Registracija“.

 * * *

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS.

Pavasario semestras, 2020 m.

Krikščionybės pagrindaiPirmadieniais, sausio 20 d. – gegužės 4 d., 18 val.,  LKMA Aula. Įvairūs dėstytojai

Knygų klubas. Idealai ir idealistai. Trečią mėnesio antradienį: gruodžio 17 d., sausio 21 d., vasario 18 d., kovo 17 d., balandžio 21 d., 18.30, LKMA Mažoji auditorija. Dėstyt. dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

Liturgika. Trečiadieniais, sausio 22 d. – balandžio 1 d., LKMA Aula. Dėstyt. kun. Eitvydas Merkys

Atidusis skaitymas. Evangelija pagal Matą. Ketvirtadieniais, sausio 23 d. – kovo 26 d., 18 val., LKMA Mažoji auditorija. Dėstyt. dr. ses. Rima Malickaitė CC

Katalikiškoji apologetika. Šeštadienis, sausio 25 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. dr. Benas Ulevičius

Sveikatos apsauga ir streso prevencija nuo žmogaus prasidėjimo. Šeštadienis, kovo 7 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. prof. Danielius Serapinas

Bažnyčia šv. Pauliaus laiškuose. Šeštadienis, kovo 21 d., 13.00–19.00, LKMA Aula. Dėstyt. ses. Benedikta Rollin RA

Dekalogas: ribos ir / ar asmens laisvė? Šeštadienis, balandžio 18 d., 13.00–18.00, LKMA Aula. Dėstyt. dr. Ingrida Gudauskienė

Dvasinės pratybos „Eik į savo kambarėlį“. Spalio 9 d. – 2020 m. gegužė, trečiadieniais, 18.00, LKMA Mažoji auditorija. Veda ses. Rima Malickaitė CC (registracija pasibaigusi)

Pavasario rekolekcijos vyko balandžio 3–4 d. Besidominčius klausytojus prašome kreiptis į ses. Rimą

 * * *

Registracija į kursus vyksta iki sausio vidurio arba kol bus laisvų vietų. Registracija privaloma.

aukštyn