LKMA logoLKMA

Jėzus Kristus – mūsų tikėjimo šerdis. Kristologijos pagrindai

Ketvirtadieniais, nuo sausio 14 d. iki kovo 25 d. (kovo 11 d. paskaitos nebus), 19.00, nuotoliniu būdu prisijungiant internetu per Zoom programą.

Dėstyt. doc. dr. Benas Ulevičius

Nuolat girdime ir kalbame apie Jėzaus gyvenimą, mokymą, mirtį ir prisikėlimą. Vadiname jį Mesiju, Gelbėtoju, Viešpačiu. Tikime, kad jis nugalėjo mirtį, nužengė į pragarus, įžengė į dangų. Žinome, kad jis yra „vien-esmis“ su Tėvu, kad „Juo visa laikosi“, kad niekas negali būti išgelbėtas be Jo. Kada ir kaip gimė šios tikėjimo tiesos? Kaip jas suprasti? Kokį Jėzų sutinkame Šventajame Rašte? Iš kur žinome, kad Jėzus yra Dievas? Kaip gimė pagrindinės kristologinės dogmos? Kodėl Jėzus nemokėjo visų pasaulio kalbų? Ar jam buvo lengviau mirti, nes jis Dievas? Kodėl Jėzų vadiname keistais titulais: Dievo avinėlis, žydų karalius, Žodis, Pranašas, Žmogaus sūnus, Dievo sūnus? Kviečiame atnaujinti savo pažintį su Jėzumi dešimties paskaitų kurse, kurį ves diak. doc. dr. Benas Ulevičius.

Benas Ulevičius – teologijos mokslų daktaras, Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto dekanas, Religijos studijų katedros docentas.

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį. Registracijos mokestis – 15 eurų (galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę) arba pasibaigus karantinui susimokėti Lietuvių katalikų mokslo akademijoje). Registracija į šį kursą pasibaigusi. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas.

 

aukštyn