LKMA logoLKMA

Liturgika

Paskaitos vyks trečiadieniais, nuo sausio 22 d. iki balandžio 1 d. (10 paskaitų, kovo 11 d. paskaitos nebus), 18.00, LKMA auloje, Pilies g. 8 LKMA auloje. Dėstytojas kun. Eitvydas Merkys

Paskutinės Vakarienės menėje yra mūsų krikščioniškos liturgijos ištakos. Kas yra Liturgija, kur krikščioniškos liturgijos šaknys? Į šiuos ir panašius klausimus ieškosime atsakymo kurso metu. Pirmiausia panagrinėsime liturgijos apibrėžimą pagal Vatikano II Susirinkimo konstituciją „Sacrosanctum Concilium“ ir išsiaiškinsime, kas yra Liturgija ir kokie jos teologiniai pagrindai. Po to kalbėsime apie liturginių veiksmų, simbolių bei atributų prasmę ir vietą, liturginius metus bei Mišių liturgiją. Kiekvienos paskaitos metu bus atsakinėjama į klausytojų klausimus.

Registracija privaloma. Registracijos forma čia

Sėkmingai užsiregistravusieji gauna registraciją patvirtinantį laišką.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Užsiregistruodami ir vėliau nelankydami paskaitų užkirsite kelią studijuoti kažkam kitam. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas. Paskaitos yra nemokamos, tačiau dalyviai pagal savo galimybes prašomi palikti auką.

 

aukštyn