LKMA logoLKMA

Apaštalo Pauliaus laiškas filipiečiams: Aš turiu savo širdyje jus

Antradieniais, sausio 18 d. – vasario 22 d., 18.30 val., nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą

Dėstytoja ses. Linda Ceple

Filipų bažnyčia – pirmoji bažnytinė bendruomenė Europoje. Nedidelė, neturtinga, tačiau stipri savo dvasia krikščionių bendruomenė, gimusi iš Jėzaus meilės patirties. Tautų apaštalas Paulius, pats tuo metu kalėdamas ir laukdamas galimo mirties nuosprendžio, rašo filipiečiams tėviškos meilės bei padrąsinimų kupiną laišką. Šiuose susitikimuose su Filipų krikščionimis ir mes gilinsimės į laiško tekstą, semsimės iš jo įkvėpimo, paguodos bei tikėjimo sustiprinimo.

Ses. Linda Ceple – Eucharistinio Jėzaus kongregacijos sesuo iš Latvijos. Baigė pastoracinės teologijos studijas Kaune bei dvasinę teologiją Romoje. Seminarų bei rekolekcijų vedėja. 

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Registracijos anketa čia. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

 

aukštyn